Podczas Mszy świętej o godz. 9:00 dzieci z klasy IV przeżywały wyjątkową uroczystość – rocznicę I Komunii świętej. Był to piękny czas modlitwy, wdzięczności i ponownego spotkania z Jezusem Eucharystycznym, który przed rokiem po raz pierwszy zamieszkał w ich sercach.
Ta rocznica była dla dzieci oraz ich rodzin umocnieniem wiary i zachętą do jeszcze głębszego przeżywania obecności Chrystusa w Eucharystii.
Zdjęcia i tekst: Jolanta Turska
