Dziewczęta z naszej parafialnej wspólnoty DSM, pod opieką ks. Proboszcza, udały się do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Czermnej, by wziąć udział w corocznej Diecezjalnej Pielgrzymce.
Najważniejszym momentem wyjazdu była uroczysta Msza święta, podczas której jedna z naszych DSM-ek, po intensywnym przygotowaniu i pomyślnym ukończeniu kursu, przyjęła specjalne błogosławieństwo do pełnienia posługi przewodniczki DSM.
Zdjęcia: ks. Bogusław Cygan, Katarzyna Kwiek
