20 - 26.05.2019 r.

intencja

Pon.

18:00

++ Józefa, Kazimierz i Józef Kubiś - w rocznicę śmierci Józefy, od rodziny.

- poza par.: + Jerzy Hekłowski - od Haliny i Wiesława Krzyżak z rodziną; + Maria Sak - od Marii i Andrzeja z rodziną; + Maria Wietecha - od Barbary i Romana Chodzik; + Genowefa Jakus - od kuzyna Bronisława z Lusławic.

Wt.

18:00

1) + Kazimierz Pajor - w kolejną rocznicę śmierci, od żony.

2) + Rozalia Kloc - od siostrzenicy Heleny i Jarosława Pierażko.

- poza par.: + Jerzy Hekłowski - od kolegi Jana Górala z Chojnika; + Maria Sak - od chrześnicy Zofii z rodziną; + Maria Wietecha - od siostry Zofii z rodziną, z Krakowa; + Genowefa Jakus - od Ireny i Józefy z rodziną.

Śr.

18:00

1) Z podziękowaniem za łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Boskiej Siemiechowskiej, dla Agnieszki i Mateusza w dorosłym życiu, od członków Parafialnego Zespołu Synodalnego.

2) + Bolesław Kwiek - w 3 rocznicę śmierci, od żony i dzieci z rodzinami.

- poza par.: + Jerzy Hekłowski - od Leszka Jamroza; + Maria Sak - od sąsiadki Janiny; + Maria Wietecha - od siostry Zofii z rodziną, z Krakowa; + Genowefa Jakus - od Piotra Kloca z rodziną.

Czw.

18:00

1) + Marzena Słomska - od rodziny.

2) + Wanda Wierzbicka - od rodziców z Wojnicza.

- poza par.: + Jerzy Hekłowski - od pracowników firmy Izoterm Renova; + Maria Sak - od Małgorzaty i Roberta Smoszna; + Maria Wietecha - od siostry Zofii z rodziną, z Krakowa; + Genowefa Jakus - od Heleny Kaczmarczyk.

Pt.

18:00

1) ++ Honorata, Edward Wietecha i Barbara Skrzęta.

2) + Piotr Ptak - od chrzestnego Grzegorza z żoną.

- poza par.: + Jerzy Hekłowski - od Mateusza i Eweliny Darus z Siedlisk; + Maria Sak - od Marzeny i Piotra Kulak z dziećmi; + Maria Wietecha - od siostry Zofii z rodziną, z Krakowa; + Genowefa Jakus - od rodziny Kwieków, Palków i Krasów.

Sob.

18:00

1) + Eugeniusz Kubicz - od syna z żoną i dziećmi.

2) + Janina Cygan - od Marii i Józefa Janusz, z Męciny.

- poza par.: + Jerzy Hekłowski - od Janusza Hekłowskiego z rodziną; + Maria Sak - od Moniki i Andrzeja Kulak z dziećmi; + Maria Wietecha - od Janusza Hekłowskiego z rodziną; + Genowefa Jakus - od sąsiadów Wojtanowiczów i Dyngoszów.

Niedz.

7:00

9:00

10:30

16:00

+ Ireneusz Osysko - w 4 rocznicę śmierci, od rodziny.

+ Stanisław Sowa - w rocznicę śmierci.

DYBKÓWKA: ++ Czesław Wadas, Maria i Stanisław Jurkiewicz - w rocznicę śmierci Czesława.

W intencji wszystkich parafian w kraju i za granicą.

- poza par.: + Jerzy Hekłowski - od Janusza Hekłowskiego z rodziną; + Maria Sak - od Aldony Olszewskiej z rodziną; + Maria Wietecha - od rodziny Wiśniowskich; + Genowefa Jakus - od Malazdrów z rodziną.