XX NIEDZIELA ZWYKŁA 18.08.2019 r.

1. Przeżywamy XX Niedzielę Zwykłą. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i w Tarnowie.
  2. Parafialny Oddział Caritas zbiera dziś do puszek ofiary przeznaczone dla Filipa Pociechy, syna pani pielęgniarki pracującej w naszym Ośrodku Zdrowia, który uległ poważnemu wypadkowi. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną dziś przekazane rodzinie i przeznaczone na jego kosztowną rehabilitację. Liczę na wasze zrozumienie i ofiarność tym bardziej, że pani Pociechowa jest osobą serdeczną i bardzo życzliwą dla wszystkich siemiechowian.
  3. Msze święte, w dni powszednie, o godz. 7:00. Po południu w środę i w piątek, o godz. 18:00. Adoracja Najświętszego Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia od godz. 17:30.
  4. W niedzielę zakończy się Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę. Łączymy się duchowo i modlitewnie z naszymi pielgrzymami, polecając ich intencje Panu Bogu i Matce Bożej.
  5. Bóg zapłać wszystkim, którzy złożyli ofiary na potrzeby naszej parafii, w ubiegłą niedzielę. Aktualnie trwa remont schodów zewnętrznych na plebanii.
  6. Jest do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela.
  7. Bóg zapłać sprzątającym kościół. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny: Rojek 226, Stankowska-Wróbel 225, Kucharzyk 412, Janik 213 i Kucharzyk 219.
DZIŚ JEST

Witam.
Aktualnie trwają prace
nad reorganizacją galerii.